KERGVEOKI REHV

Usaldusväärsed rehvid kommertsveokitele

Väikebusside rehvid on kommertsveoki rehvid, mis on mõeldud paigaldamiseks kaupa või reisijaid vedavatele sõidukitele. Kergveoki rehvidele on kõrgemad nõudmised kui sõiduauto kummidele. Kergveoki rehvid on mõeldud väikebussidele, väikeveokitele, mahtuniversaalidele ja muudele sõiduautodele maksimaalse kandevõimega kuni 3 tonni.

Suure koormuse tõttu ei tohi väikebussidel kasutada tavalisi sõiduauto ega maasturi rehve, isegi mitte maanteerehve. Need rehvid ei ole kohandatud raskete kaupade veoks.

Rehvid markeeritakse tähistega „C“, „Cargo“, „Van“ ja taluvad suuri koormusi. Autojuhid nimetavad selliseid rehve kaubarehvideks, kommertsrehvideks või „ц-шка“-ks.

Kergveoki rehvide eelised

Kergeveoki rehvide tootmisel kasutatakse segu optimaalseid proportsioone, mis aitavad masinal paremini manööverdada. Auto saab kergelt kurvis sõita, isegi täis koormaga.

Tänu arenenud tehnoloogiatele on vähenenud kulumiskiirus, samuti on vähenenud veeretakistus, eriti haarduvus teepinnaga.

On vaja täpselt kindlaks määrata, millistes tingimustes teie väikebuss töötab: kauba või reisijate veoks, millistel teedel ja millistes ilmastikuoludes. Kas aastaringsetest rehvidest piisab või on vaja kahte komplekti rehve: naastrehve ja ilma naastudeta.

Valimisel tuleb eriti arvestada koormusindeksit, kiirusindeksit ja vaadata turvise mustrit. Kuna need rehvid on mõeldud regulaarseks kasutamiseks erinevatel teepindadel, peate valima vastava mustri, mis sobib korraga nii maastikul sõitmiseks,kui lume ja vihma korral.

TALVEREHV

Talverehve on kahte tüüpi – naastudega ja ilma naastudeta.

Rehve saab kasutada madalatel temperatuuridel. Need rehvid valivad autojuhid, kes tahavad jääsel ja lumisel teel turvaliselt sõita.

Wolf Tyres Cargo mudel on sõiduautode talverahvide Wolf Tyres Nord muudetud versioon. See disain sobib ideaalselt kommertsveokitele tänu oma võimele jaotada koormus ühtlaselt kogu kontaktpinnale.

Aastaringne REHV

Aastaringsed rehvid on kohandatud kasutamiseks igal aastaajal.

Aastaringsed rehvid valivad reeglina autojuhid, kes sõidavad peamiselt ilma järskude temperatuurimuutusteta kliimas. Aastaringsed rehvid on kohandatud kasutamiseks igal aastaajal.

Wolf Tyres M+S seeria pakub juhile rehvide hooajalisel vahetamisel suuremat paindlikkust tänu kvaliteetsetele sõiduomadustele nii kuival kui märjal teel.

WOLF TYRES CARGO

Laiad sooned

Vee ja lume kiire ärajuhtimine kontaktpinnalt

TERVIKLIK REHVI KESKRIBI

Täpne reageerimine rooli keeramisele

SPETSIAALSELT KONSTRUEERITUD NAASTUAUGUD

Suurepärane pidurdusvõime

TUGEVDATUD KONSTRUKSIOONIGA REHVI KÜLJED

Vähendab liikumise ajal pingeid karkassi sees, suurendades samal ajal külje tugevust

V–KUJULINE DISAIN SUURE ARVU Z-KUJULISTE NAASTUDEGA

Tagab stabiilsuse ja kindla haarduvuse

ROHKEARVULISELT TURVISE PLOKKE JA LAMELLIDE SIRGEID ÄÄRI

Kõrge efektiivsus kiirendamisel ja pidurdamisel

WOLF NORD CARGO

WOLF TYRES M+S CARGO

4 PERIFEERSET SOONT

Suurenenud külg- ja pikisuunaline haarduvus märgadel ja lumistel pindadel

ROHKEARVULISELT LAINELISIED LAMELLE

Tagavad suurepärase haarduvuse ja veojõu lumistel ja jäistel teedel

LAIAD LAMELLID ÕLATSOONIS

Tagavad suurepärase haarduvuse lumistel ja jäistel teedel

TUGEVDATUD KONSTRUKSIOONIGA REHVI KÜLJED

Vähendab liikumise ajal pingeid karkassi sees, suurendades samal ajal külje tugevust

LAIAD SOONED

Vee ja lume kiire ärajuhtimine kontaktpinnalt

KALDNURGAD JA Z–KUJULISED RIBID

Soodustavad lumme „sisse närmimist“ ja eemaldavad lume

OMAVAHEL ÜHENDATUD PLOKID

Näitavad stabiilset juhtimist

PARANDATUD SEGUGA TURVISE KUMMI KOOSTIS

Suurendab kulumiskindlust ja tagab turvise pikema tööea

EBAKORRAPÄRANE PLOKKIDE PAIKNEMINE

Näitab kõrget mugavusastet.

LOE
lisaks

Rehvi markeerimine

Rehvide märgistus

Rehvide tähistus on standardne enamikul tootjatel. Põhiteave on näidatud toote küljel, kus on märgitud suurust, peamised tehnilised andmed, tehnoloogiad, valmistamiskuupäeva, tootjariik ja muud omadused. Rehvimõõdud

Kergveoki rehvid

Väikebusside rehvid: populaarsed mudelid Väikebusside rehvid on kommertsveoki rehvid, mis on mõeldud paigaldamiseks kaupa või reisijaid vedavatele sõidukitele. Kergveoki rehvidele on kõrgemad nõudmised kui sõiduauto

Kontrolli rehve korrektselt

Soovitused talverehvide kasutamisel

Ilmastikuolusid on talvised, kui mis tahes teeosas on lund, jääd või lörtsi. Samuti, kui tee on märg ja temperatuur on 0 kraadi või alla selle

Parimad
pakkumised