fbpx

+372 525 74992

info@wolftyres.ee

Eestis toodetud talverehv

Ettevõttest

Kaasagne nii sisult kui tegudelt

Wolf Tyres on Eesti kapitalil põhinev rohetehnoloogia ettevõte, mis toodab kaasaegsetel taastamispõhimõtetel talverehve sõidu- ja pakiautodele. Ettevõttel on unikaalne tehnoloogia toorkummi tootmiseks, mida rakendatakse edukalt ka teistes tööstusharudes. Põhjamaade talverehvile sobivad kummisegud on välja töötatud meie enda laborites kogemustega tehnoloogide poolt. Ettevõttel on tootmisüksused Maardus ja Ida-Virumaal Vokas.

Wolf Tyres talverehvid on suunatud nõudlikule keeruliste ilmastikuoludega põhjamaade turule, peamiselt Skandinaavia ja Balti riigid. Meie klientideks on keskkonnateadlikud ja säästlikud tarbijad, kes eelistavad väiksema jalajäljega ja lokaalselt arendatud soodsat toodet. Oleme tõestanud Wolf Tyres rehvide kvaliteeti ja omadusi sageli keerulistes teeoludes töötavatele professionaalidele – näiteks maakonnaliinide bussi- ja taksojuhid. Wolf Tyres talverehvidega säästad loodust ja raha andmata järgi kvaliteedis või turvalisuses.

Pikaaegne kogemus

Wolf Tyres on Eesti rehvitootja. Ettevõtte ajalugu sai alguse aastal 1991, kui avati esimene autorehvide töökoda. Tänaseks tegeleb ettevõte kummisegude väljatöötamise ja taastatud rehvide tootmisega. Ligi kolmekümne aastase rehvimüügi kogemuse tulemusena loodi kõrgtehnoloogial põhinev tootmine.

Wolf Tyres on ainulaadne uuendatud rehvide tootja, mille toodang on suunatud kergsõiduautode, maasturite ja mikrobusside jaoks. Aastas võib ettevõte toota ligikaudu 50 000 rehvi. Uue tehnoloogia kasutamine ettevõttes muutis traditsioonilist vaatenurka rehvide kulumise, balansseerimise ja vastupidamise suhtes, kasutades kvaliteetseid rehvide karkasse, mis sobivad kõikidele talvistele tingimustele.

Rehvid, mis on ideaalselt kohandatud igasugusteks rasketeks tingimusteks, vastavad kõikidele teede ohutusnõuetele. Meie jaoks on võtmeturgudeks raskete ilmastikuoludega regioonid, mis esitavad rehvidele kõrgendatud nõudmised lumise talve, muutlike temperatuuride, rohkete sademete ja muutlike ilmaolude tõttu.

Wolf Tyres — hoolitsedes Teie eest!

KASULIKKU
LUGEMIST

Vanarehvide uputuse vastu on rohtu

Joanna Laast kirjutas Delfi Roheportaalis, et meid ootab ees kasutatud rehvide uputus, sest elektriautode rehvid kuluvad tavapärasest kiiremini. Wolf Tyres tegevjuht Andres Meesak avaldab omapoolse

Rehvi markeerimine

Rehvide märgistus

Rehvide tähistus on standardne enamikul tootjatel. Põhiteave on näidatud toote küljel, kus on märgitud suurust, peamised tehnilised andmed, tehnoloogiad, valmistamiskuupäeva, tootjariik ja muud omadused. Rehvimõõdud

Kergveoki rehvid

Väikebusside rehvid: populaarsed mudelid Väikebusside rehvid on kommertsveoki rehvid, mis on mõeldud paigaldamiseks kaupa või reisijaid vedavatele sõidukitele. Kergveoki rehvidele on kõrgemad nõudmised kui sõiduauto

Parimad
pakkumised