Ettevõttest

26 aastat

Kogemused autorehvide müümisel

1434

Rehvide müük enam kui 1434 linna

Klass

Meiega teevad koostööd juhtivad autotoorainete tootjad

Väärtused

MISSIOON

Tagada meie tarbijate vajadused ohutute rehvidega koos mõistlike hindadega. Meie teeme oma klientide elu ohutumaks!
Wolf Tyres – vastutav partner, kes tegutseb tänu partnerite pikaajalistele huvidele ja töötajate heaolule!

AJALUGU

Wolf Tyres on Euroopa rehvitootja. Ettevõtte ajalugu sai alguse aastal 1991, kui avati esimene autorehvide pood. Tänaseks tegeleb ettevõte tootmisega, omab keretööde- ja värvimiskoda, autoteenindust, tehnoülevaatust, autopesulat ja autotagavaraosade poodi. 25 aastase rehvimüügi kogemuse tulemusena loodi kõrgtehnoloogial põhinev tootmine.

Wolf Tyres on tuntud uuendatud rehvide tootja kergsõiduautode, maasturite ja mikrobusside jaoks. Aastas võib ettevõte toota ligikaudu 100 000 rehvi. Uue tehnoloogia kasutamine ettevõttes muutis traditsioonilist vaatenurka rehvide kulumise, balansseerimise ja vastupidamise suhtes, kasutades soome rehve, mis sobivad kõikidele talvistele tingimustele.
Ettevõte muutis stereotüüpset lähenemist, et autorehve võib kasutada kaks aastat. Euroopa laboratooriumides läbiviidud testid andsid meile võimaluse tagada kuni 3 aastast kvaliteeti.

Rehvid, mis on ideaalselt kohandatud igasugusteks rasketeks tingimusteks, vastavad kõikidele teede ohutusnõuetele. Meie jaoks on võtmeturgudeks raskete ilmastikuoludega regioonid, mis esitavad rehvidele kõrgendatud nõudmised lumise talve, muutlike temperatuuride, rohkete sademete ja muutlike ilmaolude tõttu.

Wolf Tyres — hoolitsedes Teie eest!