Korduma Kippuvad Küsimused

Ei, me oleme Wolf Tyres kaubamärgi tootjad.

Jah, 95% ulatuses on kodulehel välja toodud kaubad kohapeal olemas. 5-l protsendil juhtudest pole kaupa kohapeal seetõttu, et andmebaas pole jõudnud uuenduda. Pärast tellimust võtab haldur Teiega kindlasti ühendust ja kinnitab kauba olemasolu ning kooskõlastab tarne.

Jah, hinnad kodulehel on tegelikud. Kohaletoimetamise kulud tuuakse välja lehel, kus kinnitate tellimuse.

Meil ei ole selliseid rehve. Kui see küsimus tekitab Teis aga muret, siis on Teil õigus vastavalt seadusele 14 päeva jooksul pärast ostmist rehvid tagastada. Vaadake tagastamise ja vahetuse tingimusi.

Ei, suverehvid puuduvad esialgu meie tootevalikus. Müügil on talverehvid, aastaringsed rehvid koos pesadega naastude jaoks. Alustasime talvise tootmisliiniga, kuna talvel on vajalik tõsisem suhtumine rehviomadustesse.

Selleks on Teil vaja saata päring tagasiside vormil jaotuses „Äriklient“ või saata päring vabas vormis koostöösooviga aadressile sales@wolftyres.eu

See on laialtlevinud eksiarvamus, taastatud rehvid ei lagune aja jooksul kihtideks – kui see on toimunud, on see praagi ja ebakvaliteetse töö näitaja. Justnimelt seetõttu tuleb taastamine usaldada professionaalidele.

Internetis ei saa petta. Mitte ükski rehvimüüja Interneti ajaloos ei hakka garanteerima seda, milles ise kahtleb, kuna on risk kaotada klient igaveseks.

Jah, see on tõsi. Wolf Tyres´i tootjagarantii on 3 aastat.

Need ei ole kõige vaiksemad rehvid. Müra on suhteline omadus. Võtame näiteks rehvid ühe hinnaga ja ühelt tootjalt, kuid erineva mustrijoonisega. Kõige mürarikkamad on autorehvid, mille protektor on suunatud mustriga, samuti V-kujulise protektoriga. Füüsikaseadus. Kui kanalid ja plokid on paigaldatud „kuusekujuliselt“, tekib resonants protektori õlgmiku piirkonnas. Selle tõttu tekibki liigne müra. Kui Teie jaoks on tähtis müravaba sõit, valige mittesuunalised rehvid. Need on kõige vaiksemad rehvid. Samas tuleb Teil arvestada sellega, et sellised rehvid pole nii teelpüsivad pindadel, mis on kaetud lume ja poriga.